Nasze usługi

Kompleksowe zarządzanie procesem budowania struktury biznesowej oraz weryfikacja jej wydajności i efektywności

Zobacz więcej
News Hero

Kompleksowe zarządzanie procesem budowania struktury biznesowej oraz weryfikacja jej wydajności i efektywności

Oferujemy wsparcie w zakresie optymalizacji struktury biznesowej firm. Przygotowujemy umowy o gwarantowanym poziomie usług SLA, dostosowane do wielkości organizacji i zakresu usług. Projektujemy „szyte na miarę” wskaźniki efektywności KPI na poziomie operacyjnym i zarządczym. Doradzamy również w obszarze zarządzania wewnętrzną kontrolą podmiotów (np. SOX), delegacją uprawnień oraz ryzykiem braku zgodności (compliance).

Obszar specjalizacji

  • działania w oparciu o umowy o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (SLA) oraz wskaźniki efektywności (KPI`s)
  • konfiguracja, organizacja i tworzenie kokpitu menedżerskiego, obrazującego produktywność, wydajność, czas pracy i jej jakość
  • standaryzacja zarządzania ryzykiem braku zgodności, w oparciu o kontrolę delegacji uprawnień i efektywność wewnętrznej kontroli podmiotów (SOX)
  • testy wydajności

Kompleksowość projektów: dostarczanie i wdrażanie rozwiązań na poziomie globalnym i regionalnym, w ramach centralizowania procesów na wewnętrzne potrzeby centrów usług oraz w modelu hybrydowym, tj. w centrach usług wspólnych, w połączeniu z zewnętrznymi dostawcami usług.

Wyniki ukończonych projektów i ich zasięg: 38 krajów w regionach: Europa Środkowo-Wschodnia i Afryka (EUROPA i Afryka), Ameryka Północna, Środkowa i Południowa oraz Azja i Pacyfik.

Szczegóły:

Europa i Afryka: Albania, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Niemcy, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Ameryka Północna i Środkowa: Kanada, Meksyk Puerto Rico, Stany Zjednoczone

Ameryka Południowa: Argentyna, Kolumbia

Region Azji i Pacyfiku: Australia, Chiny, Filipiny, Indie, Malezja, Nowa Zelandia, Tajwan

W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt z naszym ekspertem:

Profile picture

Mariusz Szałaj

+48 731 531 703

mariusz.szalaj@4synchronicity.com